Kaubamärgid

Ostuinfo

Kuidas tellida?

Valige endale sobivad kaubad ja lisage need ostukorvi, klikkides nupul "Lisa korvi". Ostukorvis olevate kaupade koguseid saate muuta ja vajadusel ka kaupu ostukorvist eemaldada.

Kui olete soovitud ostud ostukorvi paigutanud, klikkige lehe paremal üleval olevale sõnale "Ostukorv".

Täitke tellimuse tegemiseks vajalikud lahtrid. Vormistage ost "Telli" nupule klikkimisega. Peale tellimuse kinnitamist saabub Teile automaatselt tellimuse vastuvõtmist kinnitav e-mail. Tellitud kaubad paneme posti 1 - 2 tööpäeva jooksul pärast arve tasumist. Kui te ei ole arvet ühe nädala jooksul tasunud, siis teie tellimus tühistatakse. Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Teid sellest viivitamatult, andes teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

Kohaletoimetamine

Tellimuse esitamisel valige endale sobiv kauba kättetoimetamise viis. Me saadame Teile kaubad:

  • SmartPosti pakiautomaati (3,30 eur)
  • Omniva pakiautomaati (3,50 eur)

Tellimused üle 45 eur saadame Teile ilma postikuluta!

Tallinnas saate kaubale soovi korral ise järele tulla, siis ei pea Te saatmiskulu maksma. Meie kontor-ladu asub aadressil Pardiloigu 5, Tallinn. Märkige tellimisel kauba kättesaamise viisiks "Tulen ise järele" ja võtke meiega ühendust: e-posti teel info@biodelica.ee või helistades tel. 56503320, et leppida kokku kontorisse tuleku aeg.

Juhul kui te ennast e-poes toimetades kindlalt ei tunne, siis võite tellimuse meile alati saata ka meiliaadressile info@biodelica.ee

Hinnad

Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
Müüjal on õigus muuta toodete hindu vastavalt vajadusele ning turuhinnale.

Lisainfo

Lisainfo saamiseks toodete, tarne, maksetingimuste või muu kohta võtke ühendust telefonil 56503320 või e-posti teel info@biodelica.ee